جستجو 
استان ها
سایر خدمات

 RSS 

 RSS 2.0
 ATOM 3.0
 WAP
 OPML
 HTML

[نسخهء متنی]
[نسخه موبایل]
آمار بازدیدها
میهمان بر خط:   0    
عضو بر خط:   0    
امروز:   1426    
دیروز:   55757    
مجموعا:   55869565    

 اخبار  | اردبیل  
 شماره مطلب: 1053051340 | 21:31 پنجشنبه 16 دی 1395                                                                                                                 
۸۲ درصد خانوار روستايي استان اردبيل از نعمت گاز طبيعي برخوردارند
مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: در حال حاضر ۸۲ درصد خانوار روستایی استان اردبیل از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند و انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک تمامی خانوارهای روستایی از نعمت گاز بهره‌مند شوند.

فیروز خدایی در تودیع و معارفه رئیس هیئت مدیره شرکت گاز استان اردبیل  اظهار داشت: در حال حاضر 82 درصد خانوار روستایی استان اردبیل از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند و اقدامات لازم برای تکمیل گازرسانی به تمامی روستاهای استان اردبیل انجام شده که در همین راستا انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک تمامی خانوارهای روستایی از نعمت گاز بهره‌مند شوند.

 وی افزود:‌ با تلاشهای شبانه‌روزی این مجموعه توانسته‌ایم 26 شهر و 812 روستای استان اردبیل را از نعمت خدادادی و طبیعی گاز بهره‌مند سازیم و امیدواریم این وضعیت به همین منوال ادامه یابد تا بتوانیم تا پایان امسال تمامی روستاهای استان اردبیل را از نعمت گاز طبیعی برخوردار سازیم.

 مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت:در هفته دولت امسال توانستیم با اقدامات مناسب و به موقع 53 روستای این استان را از نعمت گاز برخوردار کنیم و با پیش‌بینی‌های انجام شده در دهه فجر امسال شاهد افتتاح 110 روستای استان اردبیل خواهیم بود که تمهیدات لازم در این زمینه انجام شده است.

 خدایی تصریح کرد: 7 هزار و 918 کیلومتر شبکه‌گذاری در سطح استان اردبیل انجام یافته و در حال حاضر 80 درصد خانوار روستایی این استان تحت پوشش گاز طبیعی هستند که با اتمام گازرسانی به 320 روستای در دست اجرا این میزان به 91 درصد ارتقا خواهد یافت.

 وی بیان کرد: هم‌اکنون به تعداد یک هزار و 267 واحد صنعتی با استفاده از سوخت سبز در عرصه تولید و اقتصاد این استان مشغول به فعالیت هستند که امیدواریم این میزان در آینده افزایش یابد و همه واحدهای تولیدی سطح این استان از سوخت سبز استفاده نمایند.

 مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل افزود: علاوه بر اقدامات انجام یافته به تعداد 6 هزار و 414 علمک در سطح این استان نصب و نزدیک به 15 هزار و 260 مشترک شهری و روستایی جذب شده است که امیدواریم با حمایتهای مسئولان و دستگاههای مربوطه بتوانیم در این زمینه عموم مردم را از خدمات مطلوب و قابل قبول بهره‌مند ساخته و وظیفه خود را نسبت به آنان ادا کنیم.منبع: خبرگزاری تسنیم
ثبت کننده: 1

                                                                                                               
 مطالب مرتبط 
                                                                                                                
۳۵۹ ميليارد تومان تسهيلات براي نوسازي واحد‌هاي روستايي اختصاص يافت
استاندار زنجان گفت: برای ۳۶۰ روستای استان زنجان عملیات گازرسانی انجام شود و ۳۵۹ میلیارد تومان تسهیلات برای نوسازی واحد‌های روستایی اختصاص یافت.
12:12 پنجشنبه 07 اردیبهشت 1396
۱۱۰ روستاي استان قزوين به شبکه سراسري گاز متصل مي‌شود
مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین گفت: در سال گذشته ۶۰ روستا در استان قزوین از نعمت گاز بهره‌مند شدند در حالی که این تعداد در سال جدید ۱۱۰ روستای جدید از نعمت گاز بهره‌مند می‌شود.
12:00 پنجشنبه 07 اردیبهشت 1396
برخورداري 10 هزار شهر و 20 هزار روستاي کشور از نعمت گاز طبيعي
محمد رضا یوسفی پور روز دوشنبه در حاشیه کلنگ زنی گاز رسانی به مجتمع روستای ژیوار در منطقه اورامان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: شرکت ملی گاز ایران در شرایط فعلی تقریبا تمام کشور را در بر گرفته و توانسته به اکثر نقاط شهری و رستایی گاز طبیعی برساند، که این مهم در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
07:24 چهارشنبه 06 اردیبهشت 1396
گاز رساني به 120 روستاي کردستان/ افزايش ضريب گاز روستايي به 85 درصد
مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان گفت: هم اکنون پروژه گاز رسانی به 120 روستای استان کردستان در دست اجرا است که با اتمام آن درصد نفوذ ضریب گاز روستایی در استان به 85 درصد افزایش خواهد یافت.
06:57 چهارشنبه 06 اردیبهشت 1396
۶۴ روستاي استان گلستان گازرساني شد
مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان گفت: در سال گذشته طرح گازرسانی به ۶۴ روستای استان گلستان افتتاح شد.
21:27 دوشنبه 04 اردیبهشت 1396
                                                                                                               

فهرست قیمت نهاده ها
جهت استفاده از ابزارک قیمت نهاده ها در سایت یا وبلاگتان اینجا کلیک کنید

اوقات شرعی
جهت استفاده از ابزارک اوقات شرعی در سایت یا وبلاگتان اینجا کلیک کنید

سایر خدماتتمامی حقوق محفوظ است. انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
info@roostanews.com

ثبت در لینکهای شخصی