جستجو 
استان ها
سایر خدمات

 RSS 

 RSS 2.0
 ATOM 3.0
 WAP
 OPML
 HTML

[نسخهء متنی]
[نسخه موبایل]
آمار بازدیدها
میهمان بر خط:   27    
عضو بر خط:   0    
امروز:   25483    
دیروز:   54493    
مجموعا:   77861511    

 اخبار  | قزوین  
 شماره مطلب: 1053060596 | 15:16 چهارشنبه 25 بهمن 1396                                                                                                                 
پرداخت 23 هزار فقره تسهيلات توسط بانک کشاورزي به توليدکنندگان قزويني
مدیر شعب بانک کشاورزی قزوین گفت: 23 هزار فقره تسهیلات مالی به ارزش 6 هزار و 393 میلیارد ریال در سال جاری از سوی این بانک به تولیدکنندگان استان پرداخت شده است.

هداءالدین قائمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: این تسهیلات با هدف رونق تولید و کمک به تامین نیازهای مالی (سرمایه ثابت و سرمایه در گردش) به تولیدکنندگان پرداخت شده است.

وی یادآور شد: بانک کشاورزی قزوین از لحاظ تعداد پرداخت تسهیلات به بنگاه های کوچک و متوسط اقتصادی رتبه نخست استان را داراست.

قائمی همچنین با اشاره به کمک بانک کشاورزی به بنگاه های کوچک و متوسط اقتصادی قزوین،گفت: در همین راستا تامین منابع مالی مورد نیاز 135 فقره طرح با ارایه 401 میلیارد ریال را در سطح استان برعهده داشته ایم.

وی همچنین به مشارکت این بانک در پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر خبر داد و گفت: این منابع مالی با نرخ سود پایین درصد در اختیار سرمایه گذاران و تولیدکنندگان در مناطق روستایی و شهرهای زیر 10 هزار نفر قرار می گیرد.

قائمی همچنین با بیان اینکه بخش زیادی از اعتبارات این بانک صرف کمک به تامین منابع مالی بخش کشاورزی می شود،یادآور شد: همه ساله به طور میانگین حدود 65 درصد از اعتبارات پرداختی سیستم بانکی به این بخش توسط این بانک صورت می گیرد.

وی یادآور شد: از جمله طرح های بزرگ کشاورزی که امسال در استان قزوین از تسهیلات مالی این بانک بهره مند شده اند باید به 2 واحد گاوداری شیری هرکدام با یک هزار راس ظرفیت، گلخانه هفت هزار و 500 مترمربعی، یک واحد بسته بندی حبوبات با ظرفیت سه هزار تن در سال و اجرای طرح های انتقال آب و آبیاری تحت فشار در 511 هکتار از اراضی طارم سفلی اشاره کرد.

مدیر شعب بانک کشاورزی استان قزوین خاطرنشان کرد: سمت و سوی تسهیلات این بانک کمک به پیشبرد سیاست های اقتصاد مقاومتی در کنار پشتیبانی از برنامه های دولت در حوزه اشتغال زایی و کمک به سرمایه گذاران به منظور تقویت تولید بویژه در بخش کشاورزی است.منبع: خبرگزاری جمهوری اسلامی
ثبت کننده: 1

                                                                                                               
 نظرات در مورد این متن 
* نام

* پست الکترونیکی
 ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
* نظر

  [فراخوانی مجدد تصویر]
 محتوای تصویر را تایپ کنید مطالب مرتبط 
                                                                                                                
طرح اشتغال زايي در 50 روستاي قزوين اجرا مي شود
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین گفت: طرح توسعه اقتصادی و اشتغالزایی برنامه ششم توسعه امسال در 50 روستای استان اجرا می شود.
07:15 سه شنبه 04 اردیبهشت 1397
وجود بيش از 500 ميليارد تومان تقاضاي سرمايه‌گذاري در بخش کشاورزي
مدیر امور سرمایه‌گذاری سازمان جهادکشاورزی استان همدان با تأکید براینکه حمایت از تولید و اشتغال بخش کشاورزی از برنامه‌های این سازمان در سال 97 است، گفت: حمایت از تولید باید به هرشکل ممکن اتفاق بیفتد و باید از تولیدکنندگان دفاع کنیم.
07:48 چهارشنبه 29 فروردین 1397
رشد توليدات کشاورزي با وجود محدوديت هاي آبي
رشد تولیدات کشاورزی با وجود محدودیت های آبی و خشکسالی های پی در پی را می توان مهمترین دستاورد وزارت جهادکشاورزی در سال 96 ارزیابی کرد که برای دومین سال متوالی خودکفایی در تولید محصول استراتژیک گندم را رقم زد.
10:31 سه شنبه 14 فروردین 1397
ارزش توليدات کشاورزي ايران بيش از 70 ميليارد دلار است
وزیر جهادکشاورزی ارزش تولیدات کشاورزی ایران را بیش از 70 میلیارد دلار اعلام کرد و گفت: در سال حمایت از کالای ایرانی افزایش سرمایه گذاری و حمایت ها از کالاهای تولیدی بخش کشاورزی ضروری است.
11:33 دوشنبه 06 فروردین 1397
909 فقره تسهيلات در دو بخش صنعت و کشاورزي قزوين پرداخت شد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: تاکنون در مجموع تعداد 909 فقره تسهیلات در دو بخش صنعت و کشاورزی به مبلغ 773 میلیارد تومان در رونق تولید، پرداخت مستقیم و انتقالی از سال 95 بوده که در سال جاری پرداخت شده است.
07:39 سه شنبه 22 اسفند 1396
                                                                                                               

فهرست قیمت نهاده ها
جهت استفاده از ابزارک قیمت نهاده ها در سایت یا وبلاگتان اینجا کلیک کنید

اوقات شرعی
جهت استفاده از ابزارک اوقات شرعی در سایت یا وبلاگتان اینجا کلیک کنید

سایر خدماتتمامی حقوق محفوظ است. انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
info@roostanews.com

ثبت در لینکهای شخصی