جستجو 
استان ها
سایر خدمات

 RSS 

 RSS 2.0
 ATOM 3.0
 WAP
 OPML
 HTML

[نسخهء متنی]
[نسخه موبایل]
آمار بازدیدها
میهمان بر خط:   33    
عضو بر خط:   1    
امروز:   22802    
دیروز:   58335    
مجموعا:   72235571    

 اخبار  | قزوین  
 شماره مطلب: 1053060596 | 15:16 چهارشنبه 25 بهمن 1396                                                                                                                 
پرداخت 23 هزار فقره تسهيلات توسط بانک کشاورزي به توليدکنندگان قزويني
مدیر شعب بانک کشاورزی قزوین گفت: 23 هزار فقره تسهیلات مالی به ارزش 6 هزار و 393 میلیارد ریال در سال جاری از سوی این بانک به تولیدکنندگان استان پرداخت شده است.

هداءالدین قائمی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: این تسهیلات با هدف رونق تولید و کمک به تامین نیازهای مالی (سرمایه ثابت و سرمایه در گردش) به تولیدکنندگان پرداخت شده است.

وی یادآور شد: بانک کشاورزی قزوین از لحاظ تعداد پرداخت تسهیلات به بنگاه های کوچک و متوسط اقتصادی رتبه نخست استان را داراست.

قائمی همچنین با اشاره به کمک بانک کشاورزی به بنگاه های کوچک و متوسط اقتصادی قزوین،گفت: در همین راستا تامین منابع مالی مورد نیاز 135 فقره طرح با ارایه 401 میلیارد ریال را در سطح استان برعهده داشته ایم.

وی همچنین به مشارکت این بانک در پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر خبر داد و گفت: این منابع مالی با نرخ سود پایین درصد در اختیار سرمایه گذاران و تولیدکنندگان در مناطق روستایی و شهرهای زیر 10 هزار نفر قرار می گیرد.

قائمی همچنین با بیان اینکه بخش زیادی از اعتبارات این بانک صرف کمک به تامین منابع مالی بخش کشاورزی می شود،یادآور شد: همه ساله به طور میانگین حدود 65 درصد از اعتبارات پرداختی سیستم بانکی به این بخش توسط این بانک صورت می گیرد.

وی یادآور شد: از جمله طرح های بزرگ کشاورزی که امسال در استان قزوین از تسهیلات مالی این بانک بهره مند شده اند باید به 2 واحد گاوداری شیری هرکدام با یک هزار راس ظرفیت، گلخانه هفت هزار و 500 مترمربعی، یک واحد بسته بندی حبوبات با ظرفیت سه هزار تن در سال و اجرای طرح های انتقال آب و آبیاری تحت فشار در 511 هکتار از اراضی طارم سفلی اشاره کرد.

مدیر شعب بانک کشاورزی استان قزوین خاطرنشان کرد: سمت و سوی تسهیلات این بانک کمک به پیشبرد سیاست های اقتصاد مقاومتی در کنار پشتیبانی از برنامه های دولت در حوزه اشتغال زایی و کمک به سرمایه گذاران به منظور تقویت تولید بویژه در بخش کشاورزی است.منبع: خبرگزاری جمهوری اسلامی
ثبت کننده: 1

                                                                                                               
 نظرات در مورد این متن 
* نام

* پست الکترونیکی
 ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
* نظر

  [فراخوانی مجدد تصویر]
 محتوای تصویر را تایپ کنید مطالب مرتبط 
                                                                                                                
آنفلوآنزاي پرندگان 390 ميليارد ريال در استان تهران خسارت وارد کرد/ رشد 50 درصدي پرداخت تسهيلات به کشاورزان
مدیر شعب بانک کشاورزی در استان تهران گفت: در سال ۹۶، ۱۹ هزار و ۴۴۰ میلیارد ریال تسهیلات به بخش کشاورزی پرداخت شده و همچنین ۷۰۶ میلیارد ریال خسارت بیمه‌ای برای بخش کشاورزی از جمله معدوم کردن مرغداری‌ها پرداخته‌ایم.
11:02 پنجشنبه 26 بهمن 1396
پرداخت 101 ميليارد ريال تسهيلات بانک کشاورزي به عشاير خراسان جنوبي
مدیر شعب بانک کشاورزی خراسان جنوبی گفت: این بانک از ابتدای سال جاری تاکنون 101 میلیارد ریال تسهیلات به عشایر استان پرداخت کرده است.
16:48 سه شنبه 24 بهمن 1396
اعطاي ۷۵۰ ميليارد تومان تسهيلات ارزان‌قيمت در سال ۹۶
مدیر عامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی گفت: در شش ماه نخست امسال ۷۵۰ میلیارد تومان تسهیلات ارزان‌قیمت به کشاورزان عضو صندوق سرمایه‌گذاری پرداخت شده است.
10:06 پنجشنبه 19 بهمن 1396
معافيت جرائم وام بانکي کشاورزان و دامداران در صورت تسويه حساب
حسینی، نماینده تفرش، آشتیان و فراهان از معافیت جرائم وام بانکی در صورت تسویه حساب اصل تسهیلات زیر صد میلیون تومان برای دامداران و کشاورزان خبر داد.
16:09 دوشنبه 09 بهمن 1396
توسعه کشت گلخانه اي راهکاري در تحقق اقتصاد مقاومتي و اشتغال
کشت گلخانه ای به دلیل قابلیت کنترل شرایط محیطی مناسب رشد گیاهان در فصول مختلف سال و استفاده بهینه از زمین، آب، نهاده های کشاورزی، از بهترین شیوه های تولید کشاورزی است که در صورت برنامه محوری و حمایت اصولی با خود ارزش افزوده مناسب، فرصت های شغلی مستقیم و غیرمستقیم، مهار هزینه های سربار و بهبود شاخص تولیدات را همراه دارد.
16:01 دوشنبه 11 دی 1396
                                                                                                               

فهرست قیمت نهاده ها
جهت استفاده از ابزارک قیمت نهاده ها در سایت یا وبلاگتان اینجا کلیک کنید

اوقات شرعی
جهت استفاده از ابزارک اوقات شرعی در سایت یا وبلاگتان اینجا کلیک کنید

سایر خدماتتمامی حقوق محفوظ است. انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
info@roostanews.com

ثبت در لینکهای شخصی