جستجو 
استان ها
سایر خدمات

 RSS 

 RSS 2.0
 ATOM 3.0
 WAP
 OPML
 HTML

[نسخهء متنی]
[نسخه موبایل]
آمار بازدیدها
میهمان بر خط:   28    
عضو بر خط:   0    
امروز:   22297    
دیروز:   58776    
مجموعا:   84399328    

 اخبار  | ایلام  
 شماره مطلب: 1053063348 | 10:58 چهارشنبه 30 خرداد 1397                                                                                                                 
تسهيلات يک ميليارد ريالي اشتغال به روستائيان پرداخت مي شود
فرماندار ملکشاهی از برنامه دولت برای پرداخت تسهیلات اشتغال به روستائیان تا سقف یک میلیارد ریال خبر داد و گفت: روستائیان با ارائه طرح های دارای توجیه فنی و کارشناسی می توانند از این تسهیلات برخوردار شوند.

محمد تاسمه در حاشیه بازدید از روستاهای بخش مرکزی این شهرستان به خبرنگار ما گفت: عزم دولت برای تحقق اشتغال و توسعه روستایی جدی است، و با ارائه تسهیلات کم بهره و دیگر حمایت های جانبی به دنبال افزایش تولید و اشتغال روستائیان است.

وی افزود: با توجه به بافت اقتصادی و اجتماعی شهرستان ملکشاهی روستاها محور اصلی تولید و اشتغال هستند که لازم است ظرفیت های روستا شناسایی و مردم با حمایت و همراهی مسئولان دولتی زمینه تولید و اشتغال را افزایش دهند.

فرماندار ملکشاهی با اشاره به برنامه دولت برای اعطای تسهیلات اشتغالزایی به روستاییان یادآور شد: سقف تسهیلات روستایی یک میلیارد ریال و با سود 6 درصد تعیین شده و تاکنون 15 نفر در سطح روستاهای این شهرستان برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل معرفی شده اند.

تاسمه اضافه کرد: باید با حمایت و تقویت تولید در روستاها در قالب حمایت از صنایع دستی، محصولات دامی و لبنی و باغداری و توسعه صنعت گردشگری به ایجاد اشتغال پایدار دست پیدا کنیم.

وی مهمترین ظرفیت های شهرستان را برای ایجاد اشتغال، گردشگری، مراتع و جنگل های غنی (دامداری، زنبورداری) و شیلات برشمرد و گفت: امسال قصد داریم با تشکیل اتاق فکر در تمامی روستاها بتوانیم اشتغال را به معنی واقعی آن محقق سازیم.

فرماندار ملکشاهی آمادگی دولت را برای پرداخت تسهیلات کم بهره و بدون بهره در راستای رونق تولید و ایجاد اشتغال در روستاها اعلام کرد و گفت: پروسه اشتغال چهار رکن دارد که مردم به عنوان متقاضی و مجری طرحهای تولیدی، دولت به عنوان فراهم کننده بسترهای لازم و هماهنگ کننده، دستگاه های اجرایی و بانک ها به عنوان پرداخت کننده تسهیلات این چهار رکن را تشکیل می دهند.

فرماندار ملکشاهی با بیان اینکه همه باید برای تولید و اشتغال پای کار بیایند یادآور شد: لازم است رسانه ها نیز در جهت اطلاع رسانی برنامه های دولت بویژه در سطح روستاها به یاری مسئولان بیایند.

شهرستان 30 هزار نفری ملکشاهی دارای 2 بخش گچی و مرکزی و سه دهستان شوهان، چمزی و کبیرکوه و 27 روستا است.منبع: خبرگزاری جمهوری اسلامی
ثبت کننده: 1

                                                                                                               
 نظرات در مورد این متن 
* نام

* پست الکترونیکی
 ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
* نظر

  [فراخوانی مجدد تصویر]
 محتوای تصویر را تایپ کنید مطالب مرتبط 
                                                                                                                
رويکرد بنياد علوي محروميت زدايي از مناطق روستايي است
عضو هیئت مدیره بنیاد علوی گفت: بنیاد علوی در کنار بنیاد مستضعفان در راستای زدودن غبار محرومیت از مناطق محروم و روستایی کشور تلاش می کند.
12:38 دوشنبه 19 شهریور 1397
110 ميليارد ريال تسهيلات اشتغال روستايي در سيروان پرداخت شد
سرپرست فرمانداری شهرستان سیروان گفت: 110 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری، اشتغال فراگیر و مشاغل خانگی در طول یک سال گذشته به متقاضیان در این شهرستان پرداخت شده است.
13:30 سه شنبه 13 شهریور 1397
100 درصد تسهيلات اشتغال روستايي ايلام جذب شد
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت: مجموع اعتبارات اشتغال روستایی استان ایلام در مرحله نخست بطور 100 درصد جذب شد.
16:36 چهارشنبه 31 مرداد 1397
چهار استان مرزي رتبه نخست جذب تسهيلات روستايي را دارند
معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: چهار استان مرزی شامل هرمزگان، آذربایجان غربی، کردستان و بوشهر رتبه نخست جذب تسهیلات اشتغال پایدار روستایی را به خود اختصاص داده اند.
13:44 چهارشنبه 10 مرداد 1397
6 هزار ميليارد تومان تسهيلات اشتغال روستايي پرداخت شد
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهوری گفت: از آغاز امسال تاکنون 6 هزار میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی روستایی پرداخت شده است.
15:07 پنجشنبه 04 مرداد 1397
                                                                                                               

فهرست قیمت نهاده ها
جهت استفاده از ابزارک قیمت نهاده ها در سایت یا وبلاگتان اینجا کلیک کنید

اوقات شرعی
جهت استفاده از ابزارک اوقات شرعی در سایت یا وبلاگتان اینجا کلیک کنید

سایر خدماتتمامی حقوق محفوظ است. انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
info@roostanews.com

ثبت در لینکهای شخصی