جستجو 
استان ها
سایر خدمات

 RSS 

 RSS 2.0
 ATOM 3.0
 WAP
 OPML
 HTML

[نسخهء متنی]
[نسخه موبایل]
آمار بازدیدها
میهمان بر خط:   22    
عضو بر خط:   0    
امروز:   5500    
دیروز:   72188    
مجموعا:   88756211    

 اخبار  | زنجان  
 شماره مطلب: 1053065621 | 15:06 سه شنبه 17 مهر 1397                                                                                                                 
روستا‌ها در توسعه زنجان نقش محوري دارند
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: نقش روستا‌ها در توسعه همه جانبه زنجان و کشور، محوری است و باید این مهم همواره در برنامه ریزی ها مد نظر باشد.

سجاد صنعتی منفرد در گفت و گو با خبرنگاران افزود: توسعه روستاها ارتباط تنگاتنگ و یکپارچه ای با افزایش تولید داخلی و تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی دارد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: برنامه ریزی برای توسعه روستایی، فرآیندی هدفمند با مشارکت روستاییان است، که نتیجه آن توسعه در ابعاد اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی خواهد بود.

صنعتی منفرد تاکید کرد: پس از انقلاب اسلامی خدمات قابل توجهی برای بهبود زندگی روستاییان ارائه و این موجب استمرار پایداری فضاهای روستایی شده است.

وی ادامه داد: اهداف عمده برنامه ریزی برای روستاها، بالا بردن سطح زندگی در روستاها، ایجاد فرصت های اشتغال در روستا، توجه به عقب ماندگی زندگی اجتماعی - اقتصادی و جلوگیری از تخریب مناظر طبیعی روستاهاست.

صنعتی منفرد گفت: برای پیشبرد روند توسعه روستایی نیازمند استفاده از مشارکت و توانمندی‌های دهیاران و روستاییان برای عمران و توسعه مناطق روستایی در همه ابعاد هستیم.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان تصریح کرد: امسال ویژگی های مسکن روستایی در قالب یک طرح در بیش از چهار هزار و 300 واحد مسکونی 211 روستای این استان آمارگیری و مورد ارزیابی کلی قرار می گیرد، همچنین این طرح برای چهارمین بار است که در سطح استان اجرا می شود.

صنعتی منفرد اظهار داشت: این طرح به سازماندهی مسکن روستایی، ساماندهی و ایجاد امکانات رفاهی، همچنین بهبود وضعیت مسکن روستاییان کمک کرده و اجرای آن در کنار سایر طرح های عمرانی گام مهمی در این راستا به شمار می رود.

وی افزود: اجرای 150پروژه طرح هادی در روستاهای بالای 20 خانوار این استان طی سال جاری برنامه ریزی شده است.

میانگین اجرای طرح هادی روستایی در سطح کشور 42 درصد و در استان زنجان 51 درصد است که در این زمینه استان زنجان بالاتر از میانگین کشوری قرار دارد.
در سطح استان زنجان در مجموع بیش از 91 هزار واحد مسکن روستایی وجود دارد.

یکی از مهمترین اهداف و رسالت های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، تامین مسکن محرومان و اقشار کم درآمد است، به طوری که از ابتدا تا پایان سال قبل، 892 واحد مسکونی در سطح استان برای اقشار کم درآمد احداث و به بهره برداری رسیده است.منبع: خبرگزاری جمهوری اسلامی
ثبت کننده: 1

                                                                                                               
 نظرات در مورد این متن 
* نام

* پست الکترونیکی
 ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
* نظر

  [فراخوانی مجدد تصویر]
 محتوای تصویر را تایپ کنید مطالب مرتبط 
                                                                                                                
معابر 69 روستاي زنجان با قير يارانه اي آسفالت مي شوند
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان گفت: معابر 69 روستای این استان با قیر یارانه ای تا پایان سال 97 آسفالت می شود.
10:08 سه شنبه 20 آذر 1397
70 هزار جلد سند مالکيت روستايي در استان مرکزي صادر شد
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مرکزی گفت: 70 هزار جلد سند مالکیت روستایی برای روستاها و شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت این استان صادر شده است.
09:09 جمعه 16 آذر 1397
471 روستاي استان تهران مشمول طرح هادي است
مدیرکل بنیاد مسکن استان تهران با اشاره به شناسایی یکهزار و ٣٠٤ روستا در این استان گفت: از این تعداد ٤٧١ روستا دارای سکنه و مشمول اجرای طرح هادی است.
06:48 چهارشنبه 14 آذر 1397
زوال زندگي در روستاهاي کهگيلويه و بويراحمد
نه آسفالت جاده ها، نه تشکیل کلاسهای تک دانش آموز،نه برق و گاز و آبرسانی با تانکر به روستاها هیچ کدام نتوانست جلوی خاموش شدن چراغ روستاها را بگیرد. درها قفل و آبادی ها یکی پس از دیگری خالی شدند تا سهم کهگیلویه و بویراحمد از آبادی های متروکه 589 روستا باشد.
10:53 شنبه 10 آذر 1397
قوانين طرح هادي روستاها نيازمند اصلاح است
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: تسریع اجرای طرح های هادی روستایی نیازمند اصلاح قوانین در مجلس است تا موانع اجرای آنها برداشته شود.
10:18 یک شنبه 27 آبان 1397
                                                                                                               

فهرست قیمت نهاده ها
جهت استفاده از ابزارک قیمت نهاده ها در سایت یا وبلاگتان اینجا کلیک کنید

اوقات شرعی
جهت استفاده از ابزارک اوقات شرعی در سایت یا وبلاگتان اینجا کلیک کنید

سایر خدماتتمامی حقوق محفوظ است. انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
info@roostanews.com

ثبت در لینکهای شخصی