جستجو 
استان ها
سایر خدمات

 RSS 

 RSS 2.0
 ATOM 3.0
 WAP
 OPML
 HTML

[نسخهء متنی]
[نسخه موبایل]
آمار بازدیدها
میهمان بر خط:   25    
عضو بر خط:   0    
امروز:   54023    
دیروز:   54743    
مجموعا:   86053997    

 اخبار  | اردبیل  
 شماره مطلب: 1053065706 | 10:49 یک شنبه 22 مهر 1397                                                                                                                 
فعاليت زنان روستايي در اردبيل ساماندهي مي شود
مدیر هماهنگی ترویج کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان اردبیل گفت: فعالیت های زنان روستایی این استان در قالب صندوق های اعتبارات خرد محلی ساماندهی و در مسیر درآمدزایی تقویت می شود.

به گزارش خبرنگار ما، علیرضا خواجوی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: اجرای طرح ملی توسعه صندوق های اعتبارات خرد محلی و برنامه ریزی و حمایت های دفتر توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی و عشایری با هماهنگی مدیریت هماهنگی ترویج این سازمان هدفمند می شود.

او اظهار داشت: تاکنون در قالب طرح ساماندهی و توانمندسازی 40 صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی از سال 96 در روستاهای واجد شرایط استان اردبیل آغاز و از این تعداد ، 13 صندوق موفق به اخذ تسهیلات 150 میلیون ریالی از صندوق کارآفرینی امید شدند.

وی گفت: 21 صندوق نیز در انتظار دریافت تسهیلات بوده و بقیه صندوق ها در حال سپرده گذاری در مدت 6 ماهه برای تجمیع پس اندازهای اعضا می باشند.

خواجوی افزود: ثبت نام صندوق های اعتبارات خرد قدیم نیز به تعداد 12 صندوق برای بهره مندی از حمایت های صندوق کارافرینی امید در سامانه مربوط انجام شده و هزار و 600 نفر از زنان روستایی در این صندوق ها در قالب گروه های کاری متعدد کشاورزی ، دامپروی، صنایع دستی و خدماتی مشغول فعالیت هستند.

وی اظهارامیدواری کرد با تزریق به موقع تسهیلات حمایتی و نظارت مستمر کارشناسان پهنه های محل استقرار صندوق ها فعالیت های اقتصادی خوبی در مسیر توسعه و بهبود زندگی خانوارهای روستایی انجام پذیرد.

وی افزود: امسال آموزش های تخصصی بر اساس نیاز سنجی و با هدف مهارت آموزی برای صندوق ها با حجم عملیات 15 عنوان دوره آموزشی به ازای هر صندوق برنامه ریزی و با هماهنگی مرکز آموزش کشاورزی استان در حال اجرا می باشد.

وی تامین اعتبار آموزشی مناسب با توجه به اهمیت توانمندسازی اعضای صندوق و همکاری سایر دستگاه های مرتبط با آموزش های کاربردی بویژه در حوزه صنایع دستی و رشته های فنی حرفه ای را از عوامل موثر در پایداری صندوق ها ذکر کرد.منبع: خبرگزاری جمهوری اسلامی
ثبت کننده: 1

                                                                                                               
 نظرات در مورد این متن 
* نام

* پست الکترونیکی
 ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
* نظر

  [فراخوانی مجدد تصویر]
 محتوای تصویر را تایپ کنید مطالب مرتبط 
                                                                                                                
زن روستايي آذربايجان غربي عضو صندوق اعتباري زنان هستند
مشاور رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی در امور بانوان گفت: سه هزار و 500 زن روستایی عضو صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی استان بوده و مشغول فعالیت اقتصادی هستند.
11:45 چهارشنبه 04 مهر 1397
80 درصد روستاييان از خدمات تعاون روستايي بهره مند هستند
مدیرکل دفتر توسعه آموزش و ترویج سازمان تعاون روستایی گفت: 80 درصد روستاییان کشور در قالب تعاونی و تشکل های روستایی زیر پوشش خدمات این سازمان قرار دارند.
11:56 سه شنبه 30 مرداد 1397
صندوق اعتبارات خرد محلي روستايي خلخال توسعه يافت
مدیر جهاد کشاورزی خلخال گفت: راه اندازی صندوق های اعتباری خرد محلی زنان روستایی با هدف توانمندسازی جامعه محلی ، روستایی در این شهرستان رونق گرفته است.
12:31 شنبه 16 تیر 1397
120 هزار ميليارد ريال براي توسعه روستاهاي کشور اختصاص يافت
معاون سرمایه گذاری، فرهنگی و اجتماعی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم گفت: قانون اشتغال و توسعه روستایی با پیگیری های دولت تصویب شد و 120 هزار میلیارد ریال تسهیلات به همین منظور در کشور تخصیص یافت.
11:02 شنبه 09 تیر 1397
عضويت 21 هزار نفر در صندوق بيمه کشاورزان و عشاير استان
مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان یزد گفت: بیش از 83 هزار نفر در استان یزد مشمول استفاده از خدمات بیمه کشاورزان، روستاییان و عشایر بوده که از این تعداد 21 هزار نفر بیمه شده اند.
10:27 دوشنبه 28 خرداد 1397
                                                                                                               

فهرست قیمت نهاده ها
جهت استفاده از ابزارک قیمت نهاده ها در سایت یا وبلاگتان اینجا کلیک کنید

اوقات شرعی
جهت استفاده از ابزارک اوقات شرعی در سایت یا وبلاگتان اینجا کلیک کنید

سایر خدماتتمامی حقوق محفوظ است. انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
info@roostanews.com

ثبت در لینکهای شخصی