جستجو 
استان ها
سایر خدمات

 RSS 

 RSS 2.0
 ATOM 3.0
 WAP
 OPML
 HTML

[نسخهء متنی]
[نسخه موبایل]
آمار بازدیدها
میهمان بر خط:   25    
عضو بر خط:   0    
امروز:   4788    
دیروز:   67303    
مجموعا:   89025123    

 اخبار  | قزوین  
 شماره مطلب: 1053065945 | 12:40 پنجشنبه 03 آبان 1397                                                                                                                 
30 درصد منابع ارزش افزود قزوين در روستاها هزينه شده است
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: 30 درصد درآمد حاصل از منابع مالیات بر ارزش افزوده استان بالغ بر یک هزار میلیارد ریال سال گذشته به روستاها تخصیص داده شد.

به گزارش خبرنگار ما، علی فرخزاد در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قزوین، به جمعیت 23 درصدی ساکن در روستاهای استان اشاره کرد و افزود: براساس آمارهای موجود 50 درصد از ساکنان استان به طور مستقیم و غیر مستقیم با مناطق روستایی ارتباط دارند.

وی ادامه داد: با توجه به این موضوع، به نظر می رسد دستگاه های مرتبط با روستاها باید ضمن هم افزایی با یکدیگر، مشارکت در عملیات های عمرانی و آبادانی را در دستور کار خود قرار دهند.

این مسئول در ادامه به بودجه 2 هزار و 500 میلیارد ریالی عمرانی استان قزوین اشاره کرد و گفت: اعتبارات تخصیصی به روستاها با توجه به بودجه یاد شده، قابل توجه بوده و امیدواریم با هم افزایی دستگاه ها، در سال های آینده شاهد رشد، توسعه و آبادانی روستاها باشیم.

فرخزاد در ادامه با تقدیر از تلاش مدیرکل سابق بنیاد مسکن استان، به مدیرکل جدید توصیه کرد: تعجیل در ادامه بازنگری طرح هادی روستایی به عنوان فصل مشترک تمامی روستاهای استان به همراه هم افزایی با تمامی دستگاه های مرتبط با روستاها از جمله اهداف پیش روی این نهاد باشد.

معاون عمرانی استاندار قزوین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه در کنار فعالیت های تکلیفی، توجه به حوزه فرهنگی روستاها باید در دستور کار جدی بنیاد مسکن باشد، گفت: متاسفانه بیشتر تقاضاها از حوزه روستایی در خصوص مجوزهای دامپروری بوده در حالی که روستاهای ما ظرفیت های فراوان و قابل توجهی در سایر حوزه ها از جمله گردشگری نیز دارند.

فرخزاد تاکید کرد: تشویق سرمایه گذاران در حوزه گردشگری، به ویژه رشد و گسترش خانه های بوم گردی می تواند علاوه بر جذب گردشگر، به اشتغال و مساله معیشتی خانوارهای روستایی نیز بیانجامد.

در ادامه این مراسم ضمن تقدیر از زحمات سه ساله محمد همتیان، اصغر گونجی به عنوان مدیرکل جدید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین معرفی شد.منبع: خبرگزاری جمهوری اسلامی
ثبت کننده: 1

                                                                                                               
 نظرات در مورد این متن 
* نام

* پست الکترونیکی
 ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
* نظر

  [فراخوانی مجدد تصویر]
 محتوای تصویر را تایپ کنید مطالب مرتبط 
                                                                                                                
تخصيص اعتبارات دولت براي روستاها در 40 سال اخير بي سابقه است
فرماندار شهرستان ورامین گفت: دولت تدبیر و امید با نگاه ویژه به توسعه متوازن و همه جانبه مناطق روستایی و کمتر برخوردار، اعتبارات ویژه ای را از محل مالیات بر ارزش افزوده به این مناطق اختصاص داده که در 40 سال گذشته بی سابقه بوده است.
11:40 جمعه 09 آذر 1397
پرداخت ۹۴ميليارد تومان تسهيلات اشتغال روستايي
مدیر کل دفتر روستایی استانداری قزوین گفت: از سال۹۶ تاکنون ۹۴میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان تسهیلات طرح حمایت از توسعه و اشتغال در مناطق روستایی (کارا) پرداخت شده است.
14:01 دوشنبه 16 مهر 1397
45 ميليارد ريال به روستاهاي دماوند اختصاص يافت
نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: 45 میلیارد ریال امسال از محل اعتبارات مالیات بر ارزش افزوده به توسعه زیر ساخت روستاهای دماوند اختصاص یافت.
08:43 جمعه 23 آذر 1397
راهکار غلبه بر بحران حاشيه نشيني بر توسعه روستاها استوار است
نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با ابراز نگرانی از مهاجرت بی رویه روستائیان شهرستان بویراحمد ظرف یک دهه اخیر و بروز بحران حاشیه نشینی در یاسوج تاکید کرد که راهکار غلبه بر این چالش تنها بر توسعه روزافزون روستاها امکان پذیر است.
11:36 جمعه 09 آذر 1397
تسهيلات دولت براي رونق اشتغال پايدار در روستاها
دولت برای رونق اشتغال پایدار در روستاها به متقاضیان تسهیلات پرداخت می کند.
07:09 یک شنبه 20 آبان 1397
                                                                                                               

فهرست قیمت نهاده ها
جهت استفاده از ابزارک قیمت نهاده ها در سایت یا وبلاگتان اینجا کلیک کنید

اوقات شرعی
جهت استفاده از ابزارک اوقات شرعی در سایت یا وبلاگتان اینجا کلیک کنید

سایر خدماتتمامی حقوق محفوظ است. انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
info@roostanews.com

ثبت در لینکهای شخصی