جستجو 
استان ها
سایر خدمات

 RSS 

 RSS 2.0
 ATOM 3.0
 WAP
 OPML
 HTML

[نسخهء متنی]
[نسخه موبایل]
آمار بازدیدها
میهمان بر خط:   22    
عضو بر خط:   0    
امروز:   5038    
دیروز:   67303    
مجموعا:   89025373    

 اخبار  | قزوین  
 شماره مطلب: 1053066175 | 13:23 شنبه 12 آبان 1397                                                                                                                 
380 روستاي قزوين به شبکه اينترنت پرسرعت متصل مي شوند
مدیرکل امور روستایی و شوراهای اسلامی استانداری قزوین گفت: در صورت فراهم آمدن زیرساخت های لازم از سوی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات تا پایان امسال 380 روستای استان باید به شبکه اینترنت پرسرعت (USO) متصل شوند.

اکرم نجفی در گفت و گو با خبرنگار ما افزود: در صورت فرآهم آمدن زیرساخت های یاد شده از سوی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، بسترهای لازم برای راه اندازی و اتصال این تعداد روستا از سوی دفتر امور روستایی و شوراهای اسلامی استانداری نیز فراهم است.

وی، پوشش تلفن های همراه و اینترنت پرسرعت را خواسته بیشتر روستاهای استان دانست و تاکید کرد: با توجه به اینکه امروزه استفاده از فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی یکی از محورهای توسعه به شمار می رود و حضور فیزیکی افراد نیز دیگر پاسخگونی نیازها نمی باشند از این رو به ناچار باید به سمت استفاده از فناوری های نوین و به روز پیش برویم.

نجفی ادامه داد: تاکید دولت یازدهم و دوازدهم به استفاده روستاها از فناوری های نوین و اتصال آنها، به خصوص دهیاری ها به شبکه دولت باعث شده تا اقدامات خوب و سازنده ای در این رابطه شکل بگیرد.

این مسئول با اشاره به مزیت اتصال دهیاری ها به شبکه دولت و بهره برداری روستاها از شبکه اینترنت پرسرعت، یادآور شد: کاهش ایاب و ذهاب افراد، سرعت و شفافیت در پیگیری کارها و در نهایت نیز کاهش تلفات انسانی در جاده ها از جمله مزیت های دسترسی روستاییان به فناوری های نوین اطلاعاتی است.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای اسلامی استانداری قزوین در ادامه اضافه کرد: در زمینه بهره مندی از امکانات ارتباطی به دلیل عدم توجه و برنامه ریزی های لازم در گذشته و علی رغم نزدیکی استان به پایتخت متاسفانه ما امروز شاهد محرومیت های فراوانی در این زمینه هستیم که امیدواریم با تخصیص منابع مالی مناسب و اجرای تعهدات لازم از سوی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات بتوانیم نواقص موجود در این زمینه را مرتفع کنیم.
منبع: خبرگزاری جمهوری اسلامی
ثبت کننده: 1

                                                                                                               
 نظرات در مورد این متن 
* نام

* پست الکترونیکی
 ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
* نظر

  [فراخوانی مجدد تصویر]
 محتوای تصویر را تایپ کنید مطالب مرتبط 
                                                                                                                
۶۵ درصد از روستا‌هاي قزوين اينترنت پرسرعت دارند
معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: ۶۵ درصد از روستا‌های استان اینترنت پرسرعت دارند که پیش بینی می‌شود تا پایان امسال همه روستا‌ها از این خدمات بهره‌مند شوند.
10:11 سه شنبه 20 آذر 1397
1630 روستاي دلفان به اينترنت پرسرعت وصل شد
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان لرستان گفت: 163روستای شهرستان دلفان از محل طرح خدمات عمومی اجباری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات موسوم به طرح خدمات عمومی اجباری (USO) به اینترت پرسرعت نسل چهار وصل شده است.
07:39 دوشنبه 28 آبان 1397
30 سايت اينترنت پرسرعت روستايي در کردستان راه اندازي شد
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات کردستان گفت: امسال تاکنون 30 سایت اینترنت پرسرعت روستایی بی سیم در مناطق مختلف استان با تکنولوژی اینترنت نسل چهار (TD- LTE) نصب و راه اندازی شده است.
13:54 سه شنبه 01 آبان 1397
تجهيز ۵۰ هزار روستا به اينترنت پرسرعت
مدیرکل امور استان‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از تجهیز۵۰ هزار روستای بالای ۱۵ خانوار به سیستم اینترنت پرسرعت تا پایان شهریورماه ۱۳۹۸ خبر داد.
08:03 چهارشنبه 25 مهر 1397
۳۵ سايت BTS در روستا‌هاي مرزي استان اردبيل ايجاد مي‌شود
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: ۳۵ سایت BTS در روستا‌های مرزی استان اردبیل برای بهبود کیفیت و پوشش شبکه تلفن همراه و اینترنت ایجاد می‌شود.
10:37 دوشنبه 19 آذر 1397
                                                                                                               

فهرست قیمت نهاده ها
جهت استفاده از ابزارک قیمت نهاده ها در سایت یا وبلاگتان اینجا کلیک کنید

اوقات شرعی
جهت استفاده از ابزارک اوقات شرعی در سایت یا وبلاگتان اینجا کلیک کنید

سایر خدماتتمامی حقوق محفوظ است. انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
info@roostanews.com

ثبت در لینکهای شخصی