جستجو 
استان ها
سایر خدمات

 RSS 

 RSS 2.0
 ATOM 3.0
 WAP
 OPML
 HTML

[نسخهء متنی]
[نسخه موبایل]
آمار بازدیدها
میهمان بر خط:   16    
عضو بر خط:   0    
امروز:   15668    
دیروز:   25425    
مجموعا:   103458278    

 اخبار  | آذربایجان شرقی  
 شماره مطلب: 1053070411 | 12:54 چهارشنبه 08 خرداد 1398                                                                                                                 
نور قرآن در دورافتاده‌ترين روستاهاي آذربايجان‌ شرقي
رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌ شرقی‌ گفت: در بهار قرآن نور این کتاب آسمانی و کلام الهی حتی به دور‌افتاده‌ترین روستای استان هم رسید.

به گزارش خبرنگار ما، حسین عزیزعلی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان‌شرقی، در جمع خبرنگاران، گفت: رمضان ماه الهی و بهار قرآن است و بهترین زمان برای انس مردم به‌ویژه جوانان با این کلام الهی، برای همین امسال در ماه رمضان عزممان را جزم کردیم تا با برگزاری محافل مختلف قرآنی نور قرآن حتی به دور افتاده ترین روستاهای استان هم برسد.

وی افزود: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده برای ماه مبارک رمضان ۲۵ محفل قرآنی در ۳ سطح مختلف با حضور قاریان استانی، کشوری و بین‌المللی تدارک دیده شده است که خوشبختانه این محافل از استقبال چشمگیر مردم برخوردار بوده است.

عزیزعلی تاکید کرد: درتبریز، شهرستان‌ها و روستاهای مختلف استان محفل قرآنی و فرهنگی برگزارمی‌شود از جمله توانستیم با اعزام قاریان به نقاط محروم و دور افتاده از جمله خاروانا و گویجه سلطان ورزقان این محافل را برگزاریم کنیم تا بتوانیم به رسالت خود در جذب جوانان به سمت قرآن به خوبی عمل نماییم.

رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه آذربایجان‌ شرقی، افزود: بیشترین استقبال از محافل قرآنی تا امروز مربوط به محفل قرآنی شهرستان مراغه در شب میلاد امام حسن‌(ع) بود که حدود ۸۰۰ نفر در این محفل حضور پیدا کردند و در سراب هم که این محفل برگزار شد بالای ۳۵۰ نفر از مومنان حضور پیدا کردند.

وی ادامه داد: در برخی محافل هم در کنار برنامه تلاوت قرآن مراسم فرهنگی از جمله مداحی و پاسخ به مسائل شرعی و سخنرانی و همچنین مراسم افطاری برگزار شد.

عزیزعلی اظهار کرد: این محافل برای جذب قرآن آموز برای کلاس‌های آموزشی قرآنی اوقاف بسیار موثر است.منبع: خبرگزاری بین المللی قرآن
ثبت کننده: 1

                                                                                                               
 نظرات در مورد این متن 
* نام

* پست الکترونیکی
 ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
* نظر

  [فراخوانی مجدد تصویر]
 محتوای تصویر را تایپ کنید مطالب مرتبط 
                                                                                                                
دريان، روستاي دوستدار کتاب
روستای دریان آذربایجان‌شرقی که دارای مردمی فرهنگ دوست و علاقمند به علم است، به تازگی جزو 10روستای دوستدار کتاب کشور معرفی شد.
11:45 جمعه 10 اسفند 1397
آموزش ۵۵ قرآن آموز در خانه قرآن روستايي الغدير ملکان
مدیر خانه قرآن روستایی الغدیر ملکان، با بیان اینکه ۵۵ قرآن آموز در کلاس‌های آموزشی این خانه قرآن حاضر می‌شوند، گفت: روخوانی و روانخوانی از گرایش‌های آموزشی قلمداد می‌شوند.
05:03 سه شنبه 14 خرداد 1398
آموزش ۵۰ قرآن‌آموز در خانه قرآن روستايي فردوس شبستر
مدیر خانه قرآن روستایی «فردوس» روستای نظرلو شبستر، با بیان اینکه ۵۰ قرآن‌آموز در کلاس‌های آموزشی این خانه قرآن حاضر می‌شوند، گفت: روخوانی، روان‌خوانی، تجوید و تفسیر از گرایش‌های آموزشی قلمداد می‌شوند.
05:43 دوشنبه 13 خرداد 1398
آموزش ۴۰۰ قرآن‌آموز در خانه قرآن روستايي قره بابا بستان‌آباد
مدیر خانه قرآن روستایی قره بابا بستان‌آباد با بیان اینکه ۴۰۰ قرآن‌آموز در کلاس‌های آموزشی این خانه قرآن حاضر می‌شوند، گفت: روخوانی، روان‌خوانی، صوت و لحن، تجوید، حفظ و تفسیر از گرایش‌های آموزشی قلمداد می‌شوند.
11:33 شنبه 11 خرداد 1398
آموزش ۶۵ قرآن‌آموز در خانه قرآن روستايي امام رضا(ع) اهر
مدیر خانه قرآن امام رضا(ع) روستای یخفروزان اهر، با بیان اینکه ۶۵ قرآن‌آموز در کلاس‌های آموزشی این خانه قرآن حاضر می‌شوند، گفت: روخوانی، روان‌خوانی، تجوید و مفاهیم از گرایش‌های آموزشی قلمداد می‌شوند.
13:19 دوشنبه 06 خرداد 1398
                                                                                                               

فهرست قیمت نهاده ها
جهت استفاده از ابزارک قیمت نهاده ها در سایت یا وبلاگتان اینجا کلیک کنید

اوقات شرعی
جهت استفاده از ابزارک اوقات شرعی در سایت یا وبلاگتان اینجا کلیک کنید

سایر خدماتتمامی حقوق محفوظ است. انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
info@roostanews.com

ثبت در لینکهای شخصی