جستجو 
استان ها
سایر خدمات

 RSS 

 RSS 2.0
 ATOM 3.0
 WAP
 OPML
 HTML

[نسخهء متنی]
[نسخه موبایل]
آمار بازدیدها
میهمان بر خط:   21    
عضو بر خط:   0    
امروز:   17420    
دیروز:   19203    
مجموعا:   103946629    

 اخبار  | همدان  
 شماره مطلب: 1053071631 | 09:31 جمعه 12 مهر 1398                                                                                                                 
اختصاص يک و نيم ميليارد دلار براي اشتغال روستايي
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : با عنایت ویژه رهبر معظم انقلاب یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار از صندوق ذخیره ارزی برای اشتغال پایدار روستایی اختصاص یافته است.

به گزارش خبرنگار ما، آقای شریعتمداری در شورای برنامه ریزی و توسعه استان همدان افزود: تاکنون معادل ۹۰ هزار میلیارد ریال و معادل این مبلغ هم توسط بانک‌ها پرداخت و موجب شده است سهم اشتغال روستایی از ۳ درصد ابتدای سال ۹۷ به بیش از ۲۵ درصد در تابستان گذشته برسد.

او همچنین اعتماد به مردم را عامل عبور موفق از پیچ تحریم‌ها و پیروزی در جنگ اقتصادی دانست و گفت : نباید مدیران و مسئولان با سهم خواهی چرخ تولید را کند کنند و در شرایط فشار اقتصادی اگر دولت و مجموعه مدیران صرفه جویی کنند، مردم امیدشان را از دست نمی‌دهند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه ما دچار ناشنوایی سیستماتیک شده ایم، تصریح کرد: گوش شنوا کم است و اگر بتوانیم درست بشنویم نیمی از مشکلات خود به خود رفع می‌شود.

استاندار همدان هم به سند راهبردی توسعه استان اشاره کرد و گفت: این سند با سرمایه گذاری سالانه ۵ هزار میلیارد تومان محور میثاق و عامل ایجاد ۶۰ هزار شغل در استان است.

آقای شاهرخی افزود: تاکنون بیش از ۱۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات برای توسعه اشتغال و تولید پرداخت شده، اما همچنان برخی از صنایع ما از جمله ۹۱۰ واحد صنعتی با ۳۰ تا ۶۰ درصد ظرفیت فعالیت می‌کنند که نیازمند توجه بیشتر وزارتخانه است.

نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی هم همراهی بیشتر بانک‌ها برای ارائه تسهیلات، تامین امنیت سرمایه گذاران و افزایش تسهیلات ملی را خواستار شدند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان هم گفت: تسهیلات پرداختی به بخش اشتغالزایی در ۶ ماهه نخست امسال بیش از ۱۷۰۰ میلیارد تومان بود که ۲۸ و ۵ دهم درصد در بخش صنعت، ۳۶ و ۲ دهم درصد در بخش کشاورزی ۳۵ و ۳ دهم درصد در بخش خدمات بوده است.

آقای توصیفیان افزود: از ۳۶۹ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی تاکنون ۳۰۲ میلیارد تومان پرداخت شده و برای ۶ هزار و ۴۰۶ نفر شغل ایجاد شده است.منبع: خبرگزاری صدا و سیما
ثبت کننده: 1

                                                                                                               
 نظرات در مورد این متن 
* نام

* پست الکترونیکی
 ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
* نظر

  [فراخوانی مجدد تصویر]
 محتوای تصویر را تایپ کنید مطالب مرتبط 
                                                                                                                
دولت 1.5 ميليارد دلار براي اشتغال روستايي اخصاص داد
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه دولت تدبیر و امید در راستای حمایت از اشتغال روستایی نگاه ملی دارد، گفت: دولت در سال گذشته حدود 1.5 میلیارد دلار از محل صندوق ذخیره ارزی برای این منظور اختصاص داد.
10:27 یک شنبه 15 اردیبهشت 1398
اختصاص 1،5 ميليارد دلار براي توسعه اشتغال روستايي
معاون امور پارلمانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اختصاص 1،5 میلیارد دلار از صندوق ذخیره ارزی برای توسعه اشتغال روستایی کشور خبر داد.
11:33 جمعه 19 بهمن 1397
70 هزار ميليارد ريال تسهيلات براي مشاغل روستايي پرداخت مي شود
معاون امور حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی گفت: 70 هزار میلیارد ریال تسهیلات دیگر برای توسعه مشاغل و ایجاد اشتغال در روستاهای کشور پرداخت می شود.
10:02 پنجشنبه 18 بهمن 1397
1.5 ميليارد دلار به توسعه اشتغال روستايي در کشور اختصاص يافت
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 1.5 میلیارد دلار از صندوق ذخیره ارزی به توسعه اشتغال روستایی در کشور اختصاص یافت.
12:05 جمعه 14 دی 1397
جزئيات پرداخت تسهيلات اشتغال روستايي
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اشاره به جزئیات پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی از سوی ۴ بانک عامل به تشریح مکانیزم نظارتی این صندوق برای رسیدن به هدف اشتغالزایی پایدار پرداخت.
06:53 سه شنبه 13 آذر 1397
                                                                                                               

فهرست قیمت نهاده ها
جهت استفاده از ابزارک قیمت نهاده ها در سایت یا وبلاگتان اینجا کلیک کنید

اوقات شرعی
جهت استفاده از ابزارک اوقات شرعی در سایت یا وبلاگتان اینجا کلیک کنید

سایر خدماتتمامی حقوق محفوظ است. انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
info@roostanews.com

ثبت در لینکهای شخصی